ברוכה הבאה לשיטת "נשים בונות הון" של אורמן ורה

השיטה בנויה בצורה של כלים שאת לומדת כדי להשתמש בהם באופן עצמאי. המטרה היא לסייע לך לבנות את ההון שלך באמצעות חיבור לתמונה הגדולה, להון האנושי שבך, לכוחות שקיימים בך ולכסף שלך, כדי שתוכלי להשתמש בכסף כ-כלי להשגת המטרות שלך בחיים.

השיטה מבוססת על שתי הנחות יסוד:

1. את יודעת מה טוב ונכון לך
אולי היום את לא מאמינה בזה, את מחפשת דעות של אנשי מקצוע, של אנשים ש”מבינים” ויגידו לך מה לעשות. זה בסדר, אני מבינה אותך, זאת הייתה גם הדרך שלי במשך שנים. שנים שבהם לא רק שבזבזתי עשרות אלפי שקלים על אנשי מקצוע שאמרו לי מה לעשות, בעיקר בזבזתי את הזמן, מאחר שלא ידעתי להקשיב לעצמי. למעשה, תמיד ידעתי מה נכון לי. העניין הוא שלא הייתי רגילה להקשיב לקול הזה. הקול הזה קיים גם בך, גם הוא מכוון אותך, גם את יודעת מה נכון לך.

2. לא צריך לעבוד קשה
השיטה מאפשרת לך לעבוד בדרך שמחברת אותך לעשייה שהיא אך ורק באמצעות הקשבה לעצמך, להחלטות שנכונות רק לך, לצעדים שאת לוקחת ממקום של בחירה אמיתית, שהיא אך ורק – שלך. זה מאפשר לך לעבוד בצורה שהיא הרבה יותר נעימה, זורמת ומקדמת אותך הרבה יותר מהר להשגת המטרות שלך. מתוך ההנחה הזאת, השיטה נבנתה בצורה כזו, שהיא קודם כל מטפלת בחסמים שמונעים ממך להיות במקום שבו את רוצה להיות, כדי שתוכלי לעשות את הדברים בצורה קלה ונעימה יותר

שיטת “נשים בונות הון” מורכבת מ-3 שלבים עיקריים:

שלב ראשון – הכרת האמונות המגבילות והסיפורים שאת מספרת לעצמך על כסף, על אנשים עם כסף ועל מה יידרש ממך כדי להיות במקום שבו את רוצה להיות בחיים. נציף את כל הדברים האלה, נסתכל להם בעיניים, נפרק אותם, נטפל בהם ותוכלי להתקדם הלאה, לשלב הבא.

שלב שני – סידור הכסף במאגרי ההון במטרה לראות את הכסף שלך בצורה פשוטה, לייצר תמונה גדולה, סדר וביטחון כלכלי, עם הכסף שיש לך היום.

שלב שלישי – לאחר שהתמודדת עם החסמים שמנעו ממך להתחבר לכסף שלך ולראות בו אמצעי להשגת המטרות שלך בחיים, כמשאב,שדרוש לך עברת לשלב השני. בשלב השני, סידרת את הכסף שלך במאגרי ההון ויצרת לך ביטחון כלכלי. עכשיו זה הזמן לעבור לשלב השלישי וזה כניסה לתחום ההשקעות / רכישת נכסים ומעבר לעצמאות כלכלית ומשם גם לחופש כלכלי.

המסר העיקרי של השיטה לאורך כל הדרך הוא – תסמכי על עצמך, את תמיד יודעת מה נכון עבורך, באותו הרגע.

ועוד משהו, תחפשי לעצמך את הדרך היותר קלה.

אני איתך, בדרך שבחרת לעצמך

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד