ברוכה הבאה לשיטת "נשים בונות הון" של אורמן ורה

השיטה בנויה בצורה של ארגז כלים ואת מוזמנת לבחור את המסלול שלך, את קצב ההתקדמות שלך ואת הסדר שבו את לומדת את הכלים. המטרה של הכלים היא לסייע לך לבנות את ההון שלך באמצעות חיבור לתמונה הגדולה שלך, למי שאת ולעתיד שלך, לחבר אותך להון האנושי שבך, לכוחות שקיימים בך ולכסף שלך, כדי שתוכלי להשתמש בכסף שלך ככלי להשגת המטרות שלך בחיים.

השיטה מבוססת על שתי הנחות יסוד:

1. את יודעת מה טוב ונכון לך
אולי היום את לא מאמינה בזה, את מחפשת דעות של אנשי מקצוע, של אנשים ש”מבינים” ויגידו לך מה לעשות. זה בסדר, אני מבינה אותך, זאת הייתה גם הדרך שלי במשך שנים. שנים שבהם לא רק שבזבזתי עשרות אלפי שקלים על אנשי מקצוע שאמרו לי מה לעשות, בעיקר בזבזתי את הזמן, מאחר שלא ידעתי להקשיב לעצמי. למעשה, תמיד ידעתי מה נכון לי. העניין הוא שלא הייתי רגילה להקשיב לקול הזה. הקול הזה קיים גם בך, גם הוא מכוון אותך, גם את יודעת מה נכון לך.

2. לא צריך לעבוד קשה
השיטה מאפשרת לך לעבוד בדרך שמחברת אותך לעשייה שהיא אך ורק באמצעות הקשבה לעצמך, להחלטות שנכונות רק לך, לצעדים שאת לוקחת ממקום של בחירה אמיתית, שהיא אך ורק – שלך. זה מאפשר לך לעבוד בצורה שהיא הרבה יותר נעימה, זורמת ומקדמת אותך הרבה יותר מהר להשגת המטרות שלך.

שיטת “נשים בונות הון” מורכבת מ-3 שלבים עיקריים:

השלב הראשון – סידור הכסף במאגרי ההון במטרה להכיר את הכסף שלך, להתחבר אליו וללמוד שיטה קלה לנהל את הכסף ולבנות את ההון שלך. בסיום השלב הראשון ולקראת המעבר לשלב השני, תבני תוכנית להמשך הדרך להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

השלב השני –  הוא להגדיל את הכסף שלך תוך כדי העבודה על התוכנית והתקדמות אל עבר המטרה שהצבת לעצמך תוך חיזוק מערכת היחסים שלך עם הכסף שלך.

השלב השלישי – הוא מילוי והגדלת המאגר השלישי מתוך מאגרי ההון – מאגר הנכסים. כרוך ברכישת ידע נוסף בכל הקשור להשקעות ומתאים רק עבור מי שמוכנה להתקדם לשלב זה.

השלב הראשון:

הקורס לבניית הון (פרונטלי-אונליין ובקבוצה):

קורס שבמסגרתו תלמדי את השיטה של “נשים בונות הון”, תכירי את הדרך לראות ולנהל את הכסף שלך בצורה קלה וברורה ותסדרי אותו בתוך מאגרי ההון ליצירת סדר ובהירות. בסיום הקורס תבני תוכנית עבודה להשגת המטרות שלך, כפי שתגדירי אותן. הקורס הינו שילוב של מפגשים פרונטליים (אונליין) בקבוצה, למידה עצמית בין המפגשים, שיעורי בית שכוללים משימות, והכל במטרה להתחיל לבנות את ההון שלך, כמובן ממקום של ביטחון וערך עצמי.

במהלך הקורס תלמדי בהרחבה את עקרונות השיטה, תיישמי את החומר ותוכלי להתייעץ ולשאול שאלות. המשתתפות בקורס נהנות גם מהקורס הדיגיטלי “לייצר ביטחון כלכלי ב-3 צעדים”, עליו תוכלי לקרוא בהמשך.

לקרוא עוד על הקורס לבניית הון – לחצי כאן

קורס דיגיטלי “לייצר ביטחון כלכלי ב-3 צעדים” (דיגיטלי באופן עצמאי):

כן כן, את מתחילה את הדרך שלך מיצירת ביטחון כלכלי, כנקודה שממנה את יוצאת, ולא נקודה שאליה את שואפת להגיע. במובן הזה, השיטה עושה מהפכה בגישות השונות בנושא כסף והון, ומציעה לך לייצר סדר ותמונה גדולה של הכסף שכבר יש לך, בשלב ראשון. רק לאחר מכן לצאת למסע הגדלת הכסף והשקעות (אם תחליטי שזה מה שאת רוצה).

את לא מתחילה ממאזן הוצאות/הכנסות, את לא מתחילה מביקורת עצמית איפה את מבזבזת יותר מדי, את בוודאי לא מתחילה להיכנס לתחום ההשקעות בלי להבין לאן את נכנסת ומה נכון רק לך.

בסוף הקורס תקבלי את הכלים הדרושים לך לסדר את הכסף שלך במאגרי ההון ותראי שהמצב שלך הרבה יותר טוב ממה שחשבת. תוכלי לצאת לדרך לבניית הון כאשר את מלאת ביטחון ועוצמה!

לקרוא עוד על קורס “לייצר ביטחון כלכלי ב-3 צעדים” – לחצי כאן

השלב השני:

מועדון ההון (פרונטלי-אונליין ובקבוצה):

במסגרת המועדון יתקיימו מפגשים דו-שבועיים בקבוצה אונליין. פעם בחודש יתקיים מפגש שיעסוק באמונות על כסף והעבודה עליהן, ומפגש נוסף בחודש יתקיים בנושא התקדמות בתוכנית להשגת המטרה, עבור אלה שבנו את התוכנית במסגרת הקורס לבניית הון.

המועדון זמין אך ורק עבור מי שסיימה את השלב הראשון

קורס דיגיטלי “להגדיל את הכסף שיש לך”

בטח את אומרת לעצמך – זאת הנקודה שבה אני מלמדת התנהלות פיננסית נכונה. התשובה היא – לא. ללמוד התנהלות פיננסית שטובה ונכונה לך, זה מאוד חשוב, ולכן קריטי לעשות את זה בתזמון הנכון, ואני אסביר.

התנהלות פיננסית היא – התנהגות. מה מייצר את ההתנהגות שלנו? הרגש. ומה מייצר את הרגש? המחשבות. ומה מייצר מחשבות? האמונות שלנו. כלומר, ככל שנעבוד על כל הדברים האלה, יהיה לנו הרבה יותר קל לשנות את ההתנהגות, להתמיד בעשיה ממקום של רצון לדעת וללמוד עוד והכי חשוב – התמדה.

השלב השני של שיטת “נשים בונות הון” לאחר שסידרת את הכסף שלך במאגרי ההון ובנית תוכנית פעולה הוא – להגדיל את הכסף שלך. שלב זה, מחבר אותך לכסף שלך ולמשמעות שלו בחיים שלך ממקום של אמונות, מחשבות ורגש. זה מאפשר לך לייצר מערכת יחסים טובה ובריאה עם הכסף שלך, ומאפשרת לך להגדיל אותו כדי להשיג את המטרות שלך בחיים. כשתביני מה זה כסף עבורך, מה המשמעות שלו בחיים שלך, מה התפקיד שלו בחייך – תוכלי להגדיל אותו הרבה יותר בקלות ולא להרגיש שקשה לך.

לקרוא עוד על קורס “להגדיל את הכסף שלך” – לחצי כאן

 

השלב השלישי – לבחור את ההשקעה שמתאימה לך

השלב האחרון של השיטה מאפשר לך לעשות את הצעד הבא. זה הצעד שיעביר אותך מביטחון כלכלי ל-עצמאות כלכלית ואפילו לחופש כלכלי. בשלב זה תקבלי כלים שיסייעו לך לבחור את ההשקעה שתהיה נכונה אך ורק – לך.

את יכולה כרגע לקבל החלטה, שבשלב זה בחיים שלך – השקעות זה לא בשבילך, זה לא מעניין אותך או שאת בכלל לא רוצה להיכנס לזה. כמובן, שזה בסדר גמור. ייתכן שמצב של ביטחון כלכלי הוא מצב שמספק אותך וזה מה שנכון לך. מצוין.

אם את לא בטוחה ומתלבטת, האם השקעות זה בשבילך או שאת לא בטוחה מה סוג ההשקעה שמתאימות לך, הכלי יסייע לך לקבל את ההחלטה, כדי שהיא תבוא ממקום שהוא נכון רק לך ואת שלמה עם ההחלטה, ולא כתוצאה מהמלצה של מישהו אחר, או כי כולם עושים את זה או כי אפשר לעשות בזה כסף ועוד סיבות שונות ומגוונות שאף אחת מהן, אינה סיבה מספיק טובה לעשות את זה.

הקורס  זמין אך ורק עבור מי שסיימה את השלב הראשון ואת השלב השני

מעבר לכלים העיקריים, השיטה מציעה כלי עזר נוספים, כגון: איך לבחור אנשי מקצוע, לנהל סיכונים ועוד.

המסר העיקרי של השיטה לאורך כל הדרך הוא – תסמכי על עצמך, את תמיד יודעת מה נכון עבורך, באותו הרגע.

ועוד משהו, תחפשי לעצמך את הדרך היותר קלה.

אני איתך, בדרך שבחרת לעצמך

קורס דיגיטלי: לייצר ביטחון כלכלי ב-3 צעדים

קיבלת החלטה לצאת לדרך ולייצר את הביטחון הכלכלי עבורך ועבור המשפחה שלך. בשעה טובה ומוצלחת! כדי לצאת לדרך, את לא צריכה ידע קודם או סכום כסף כלשהו. כל מה שאת צריכה זה להביא את עצמך ולהיות מוכנה ללמוד כלים אפקטיביים שיעזרו לך לייצר את הביטחון הכלכלי שלך ושל המשפחה שלך באופן עצמאי, וליהנות מקיצור דרך של השיטה בקלות ובדרך נעימה.

קורס דיגיטלי: להגדיל את הכסף שלך

סוף סוף מצאת דרך להגדיל את הכסף שלך בלי שאומרים לך איפה לצמצם את ההוצאות שלך, שאת חייבת להגדיל את ההכנסות שלך, שאת צריכה להשקיע את הכסף כדי להגדיל אותו. מצאת דרך להגדיל את הכסף שלך, בתהליך של עבודה עצמאית שנכונה רק לך, שאותה את בוחרת, שמלאה בצמיחה ואפשרויות, כדי שסוף סוף תוכלי להגדיל את הכסף שלך ממקום של חיבור אמיתי אליו.

שיחת אסטרטגיה

השיטה “נשים בונות הון” פועלת לפי הראיה האסטרטגית, ומציעה לך כלים להרכבת התמונה הגדולה, הגדרת המטרה אליה את הולכת, ורק אז הגדרת הפעולות שיביאו אותך לשם. בסיום כל קורס את מקבלת כלי להגדרת המטרה שאת בוחרת לעצמך והדרכים להשגתה. בשיחת האסטרטגיה איתי תוכלי ליהנות משנים של ניסיון וידע שלי כדי לשייף את התוכנית שהכנת.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד